Mrzeżyno to czysta piaszczysta plaża, specyficzny mikroklimat, zalecany w leczeniu alergii i górnych dróg oddechowych.

Głównymi atrakcjami w Mrzeżynie jest nowoczesny i piękny port, nowa promenada, spływy kajakowe rzeką Regą, szeroka i czysta piaszczysta plaża, Mrzeżyńskie Centrum Sportu, Stajnia Pestka, trasa rowerowa Euro R10. To wszystko sprawia, że Mrzeżyno jest wręcz idealne dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek!

Czysta i piękna plaża

Mrzeżyno posiada bardzo ładną plażę, po obu stronach ujścia rzeki Regi. Tutejszy jasny, drobniutki piasek kusi do wypoczynku i podziwiania nadmorskich krajobrazów. Pasmo wydm sięgających 5 metrów, a w zachodniej części nawet 10 metrów, porośnięte jest pachnącym borem sosnowym. Plażę rozdziela na dwie połowy port morski u ujścia rzeki Regi. Bezpośredni wpływ morza, tworzy tu specyficzny mikroklimat, korzystny w leczeniu alergii i chorób górnych dróg oddechowych.

Rejsu po morzu

Marines Navy to super przygoda, pełna adrenaliny i emocji, idealna dla większych, zorganizowanych grup oraz dla osób indywidualnych. Łodzie „RIB” to połączenie dwóch konstrukcji – klasycznej łodzi i gumowego pontonu. Ta półsztywna konstrukcja, wyposażona w silniki YAMAHA, cechuje się jednak niezwykłą stabilnością i lekkością. Kadłub jest sztywny, wytrzymały i posiada system podłużnych wzmocnień, zamkniętych w konstrukcji z plastiku i włókna szklanego (LPS). Kadłub łodzi “RIB”, poprzez wyprofilowanie na kształt litery “V” pozwala na osiąganie dużej szybkości ślizgu, co przyczynia się także do sprawnego manewrowania. Ta hybrydowa łódź to po prostu bezpieczna, szybka i dodająca sporej dawki adrenaliny komunikacja wodna.

Mrzeżyńskie Centrum Sportu

Mrzeżyńskie Centrum Sportu to nowoczesny, oddany do użytku w marcu 2010 roku, kompleks sportowy, stwarzający bardzo dobre warunki i zapewniający sprzęt niezbędny do trenowania zdecydowanej większości spośród popularnych w Polsce dyscyplin. Najważniejsza jest hala sportowo-widowiskowa z boiskiem o powierzchni 1056 metrów kwadratowych (44 x 24 m). Plac doskonale nadaje się do futsalu, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki i wszelkich sportów walki. Pozostałe parametry hali – w tym trybuny dla 433 widzów – pozwalają na urządzanie tutaj różnego typu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i rozrywkowych.

Spływy kajakowe rzeką Regą

Kajakiem do morza to proponowana przez firmę KAJTUR EVENT, doskonała oferta dla miłośników aktywnego wypoczynku. Doświadczony zespół organizatorów zapewnia znakomitą i bezpieczną zabawę na łonie natury oraz aktywny wypoczynek. Po drodze można zatrzymać się na kilku przystaniach. Przystanie z pełnym węzłem sanitarnym znajdują się w Płotach, Gryficach, Trzebiatowie oraz Mrzeżynie. Spływy kajakowe Regą to kompleksowa usługa, w której skład wchodzą: pomoc logistyczna – transport, wypożyczenie sprzętu, serwis wypożyczonego sprzętu, ubezpieczenie NNW. Doświadczony zespół KAJTUR EVENT kieruje swoją ofertę zarówno do indywidualnych osób, jak i organizuje grupowe spływy kajakowe, grupowe wyprawy oraz imprezy integracyjne.

Nie czekaj!

Złóż rezerwacje już dziś!